Модифікований метод оптимізації процесів забезпечення якості РЕА на стадії виготовлення

Тарадаха Павло Васильович, аспірант, Недоступ Леонід Аврамович , д.т.н., професор, Надобко Олег Васильович, к.т.н., доцент

(Національний університет “Львівська політехніка”, м. Львів, Україна)

Пропонується метод оптимізації технологічних процесів виготовлення радіоелектронної апаратури, який базується на використанні оптимізаційних Парето-площин. Метод є універсальний, не містить обмежень на складність процесів і дозволяє встановити варіанти технологічних процесів, які відповідають умовам забезпечення заданого рівня дефектності виробів при допустимих витратах.

Ключові слова: оптимізація процесів забезпечення якості РЕА, технологічні процеси виготовлення РЕА, оптимізаційні Парето-площини.