Формування оберненої матриці деградації образу в області трансформант Адамара

Рибін Олександр Іванович, д.т.н. професор, Іванюк Наталія Олександрівна, асистент

(Національний технічний університет Україны «Київский політехнічний інститут», м. Київ, Україна)

В роботі запропоновано алгоритм для реалізації символьного методу формування оберненої матриці деградації образу в області трансформант перетворення Адамара. Алгоритм враховує блочно–діагональну структуру матриці деградації, що дозволяє спростити обчислення матриці будь–якого порядку. Розроблений алгоритм дозволяє скоротити кількість операцій обчислення та зменшити накопичення похибки.

Ключові слова: матриця деградації образу, умовна деконволюція, перетворення Адамара, матричні оператори ортогональних перетворень.

Download this file (RTPSAS_2013_s1_p031.pdf)Рибін О.І., Іванюк Н.О.[Тези]619 Kb