Експериментальні дослідження структури поля у щільовому резона-торі методом магнітного зонду в режимі феромагнітного резонансу

Автор:

Вунтесмері Володимир Семенович, к.т.н., доцент; Осіпов Антон Миколайович (Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", м. Київ, Україна)

Щільові резонатори використовуються у антенах, фільтрах та як елементи зв'язку у об'ємних інтегральних схемах. Завдяки наявності повздовжньої складової магнітного поля в щільовій лінії з феритовим заповненням реалізуються невзаємні феритові пристрої. При конструюванні пристроїв важливо знати структуру електромагнітного поля щільової линії и щільового резонатора. Різноманітні методи та програми чисельного розрахунку полів, в решті решт потребуют експериментального підтвердження.

Download this file (RTPSAS_2012_s6_p129.pdf)Вунтесмері В.С., Осіпов А.М., тези[Повний текст]438 Kb