Прямокутний хвилевід з діелектрично заповненими гофрами на широкій стінці

Автор:

Найденко В.І., д. ф. м. н., професор; Шумаков Д.С., аспірант (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м. Київ, Україна)

Періодичною структурою, що часто використовується у приладах НВЧ, є гофрований хвилевід. В зв’язку з підвищеним інтересом до метаматеріалів останнім часом гофровані хвилеводи застосовують в конструкціях композитних право- або лівосторонніх ліній передачі [1]. Перевагами таких сповільнюючих структур є мінімальні втрати на випромінювання, можливість переходу на менші розміри та коротші довжини хвиль, а також незалежність характеристик від сторонніх впливів.

Download this file (RTPSAS_2012_s5_p125.pdf)Найденко В.І., Шумаков Д.С., тези[Повний текст]309 Kb