Автоматизація цитобіологічної методики оцінки стану організму

Автор:

Яненко Олексій Пилипович д.т.н., професор; Коваленко Сергій Анатолійович, студент (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м. Київ, Україна)

Визначення змін стану людини на клітинному рівні важливе для оцінки стану хворого та ефективності застосування лікувальних методів. Зміни енергетичного рівня виникають з віком та в наслідок різних захворювань. На кафедрі генетики Харківського національного університету ім.. В.Н. Каразіна під керівництвом професора В.Г.Шахбазова був розроблений експрес метод визначення біологічного віку і стану здоров’я людини за змінами показника електрокінетичного потенціалу ядер нативних епітеліальних клітин [1].

Download this file (RTPSAS_2012_s4_p090.pdf)Яненко О.П., Коваленко С.А., тези[Повний текст]296 Kb