Застосування математичного апарату рівнянь максвела при дослідженні розсіяного лазерного випромінювання

Автор:

Богомолов Микола Федорович, к.т.н, доцент; Дзюбенко Надія Вадимівна, (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м. Київ, Україна )

На сьогоднішній день дуже важливим є вивчення процесів взаємодії лазерного випромінювання з біологічними об’єктами. Оскільки за отриманими характеристиками розсіювання можна об’єктивно оцінити форму еритроцитів, а, відповідно, зробити висновки про стан здоров’я пацієнта.

Download this file (RTPSAS_2012_s4_p084.pdf)Богомолов М.Ф., Дзюбенко Н.В, тези[Повний текст]359 Kb