Керуючі пристрої на базі інтегральних поверхнево-орієнтованих Si та GаAs структурах

Автор:

Кишенко Ярослав Іванович, Матвієнко Вадим Васильович (Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, м. Київ, Україна) Ситнік Олександр Олександрович, Самойлик Олександр Володимирович (Черкаський державний технологічний університет, м. Черкаси, Україна)

Теоретичні та експериментальні пошуки кремнієвих інтегральних p-i-n структур виявили їх ефективність в якості робочих елементів високої швидкодії [1]. Побудуємо теоретичні моделі і порівняємо властивості Si і GaAs поверхнево - орієнтованих структур, а саме швидкість накопичен-ня об'ємного заряду, коефіцієнти пропускання і відбивання електромагнітних хвиль у режимі пропускання та запірання.