Окремі аспекти розрахунку енергетичного балансу радіоліній проекту SAE/EPS в мережах мобільного зв’язку

Автор:

Баховський Петро Федорович, к.т.н., доцент; Євсюк Микола Миколайович, к.т.н., доцент (Луцький національний технічний університет, м. Луцьк, Україна)

В умовах жорсткої конкуренції зі сторони операторів/провайдерів інтернет послуг бездротового доступу, оператори мобільного зв’язку змушені надавати весь спектр послуг широкосмугового доступу з оптимальною вартістю. Такі послуги можна надавати за рахунок розширення радіо інтерфейсів мережі мобільного зв’язку [1].

Download this file (RTPSAS_2012_s3_p65.pdf)Баховський П.Ф., Євсюк М.М., тези[Повний текст]238 Kb