Результати оцінки стійкості лінійних параметричних систем трьома методами

Автор:

Шаповалов Юрій Іванович, к.т.н. доцент; Смаль Дарія Романівна (Національний університет «Львівська політехніка», м edmedicom.com. Львів, Україна)

У роботі наведені порівняння результатів оцінки стійкості лінійних параметричних систем трьома методами: частотним символьним методом, методом повільних амплітуд та методом, основаним на другому методі Ляпунова. Оцінка стійкості проведена для систем другого порядку з періодично змінними параметрами.
Ключові слова: частотний символьний метод, асимптотична стійкість, зона нестійкості.

Download this file (RTPSAS_2012_s2_p61.pdf)Шаповалов Ю.І., Смаль Д.Р., тези[Повний текст]311 Kb