Мережа LTE, як засіб передачі голосу. Порівняння CSFB та VOLTE технологій

Павленко Є. В.; Дюжаєв Л. П., к.т.н., доц.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

В данній роботі розглядаються і порівнюються технології CSFB і VoLTE для передачі голосу в мережах 4G. Технологія CSFB має затримки при встановленні голосового зв’язку, тоді як технологія VoLTE має високі затрати на встановлення IMS платформи, а також якісного покриття.

Ключові слова: голосова передача, якість голосової передачі, архітектура мережі, 3G

В этой работе рассматривается и сравниваются CSFB и VoLTE технологии, предназначенные для голосовой передачи в 4G. CSFB, как технология, имеет задержки во время установления голосовой связи тогда как VoLTE имеет высокие затраты на установление IMS платформы, а также качественного покрытия.

Ключевые слова: голосовая передача, качество голосовой передачи, сетевая архитектура, 3G

This paper discusses and compares CSFB and voice VoLTE technologies in 4G networks. CSFB technology has delays in setting up a bare-arm connection whereas CSFB technology has high VoLTE for setting up an IMS platform as well as quality coverage.

Keywords: voice transmission, voice quality, network architecture, 3G

Download this file (RTPSAS_2019_s5_t14.pdf)Тези[Павленко Є. В., Дюжаєв Л. П.]89 Kb