Статистична обробка сигналів за допомогою мікроконтроллера

Нагорний М. М.; Шпилька О. О., к.т.н.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Представлений метод статистичної обробки повільно змінюючих сигналів з використанням фільтру модифікованого змінного середнього. Проведено адаптацію розрахунків для більш ефективного використання в мікроконтролері.

Ключові слова: статистична обробка, сигнали,що повільно змінюються, мікроконтроллер

Представленный метод статистической обработки медленно изменяющихся сигналов с ипользованием фильтра модифицированного скользящего среднего. Проведено адаптацию расчетов для более єффективного использования в микроконтроллере.

Ключевые слова: статистическая обработка, медленно изменяющиеся сигналы, микроконтроллер

The method of statistical processing of slowly changing signals with the use of the filter of the modified variable mean is presented. The calculations were adapted for more effective use in the microcontroller.

Keywords: statistical processing, slowly changing signals, microcontroller .

Download this file (RTPSAS_2019_s1_t19.pdf)Тези[Нагорний М. М., Шпилька О. О.]66 Kb