Метод перехресної ентропії для зниження відношення PAPR в системах OFDM

Цапков С. В., студент; Булашенко А. В., ст. викл.

КПІ ім. Ігоря Сікорського, м. Київ, Україна

Представлено використання методу часткової передачі (PTS) для зменшення відношення пікової до середньої потужності сигналу (PAPR) для ортогонального частотного поділу (OFDM).

Ключові слова: метод перехресної ентропії, співідношення пікової потужності до середньої

Представлено использование метода частичной передачи (PTS) для уменьшения отношения пиковой к средней мощности сигнала (PAPR) для ортогонального частотного разделения (OFDM)

Ключевые слова: Метод перекрестной энтропии, отношение пиковой мощности к средней

This letter considers the use of the partial transmit sequence (PTS) technique to reduce the peak-to-average power ratio (PAPR) of an orthogonal frequency division multiplexing (OFDM) signal.

Keywords: Cross-entropy method, peak-to-average power ratio .

Download this file (RTPSAS_2019_s1_t14.pdf)Тези[Цапков С. В., Булашенко А. В.]124 Kb