Впровадження радіотехнічних IoT-рішень для створення системи контролю та управління доступом

Ананьєв О. О., Вишневий С. В., к.т.н.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м.Київ, Україна

Представлено прототип системи контролю та управління доступом побудованого із застосуванням технології Інтернету Речей. Виконано короткий огляд основних принципів її побудови та сфери застосування.

Ключові слова: Інтернет Речей, контроль доступу, Raspberry Pi.

Представлен прототип системы контроля и управления доступом построенного с использованием технологии Интернета Вещей. Дан краткий обзор основных принципов её построения и сферы использования

Ключевые слова: Интернет Вещей, контроль доступа, Raspberry Pi.

A prototype of an access control and management system built using the Internet of Things technology is presented. A brief overview of the basic principles of its construction and sphere of use is given.

Keywords: Internet of Things, access control, Raspberry Pi .

Download this file (RTPSAS_2019_s1_t12.pdf)Тези[Ананьєв О. О., Вишневий С. В.]119 Kb