Порівняльний аналіз нейромережевих методів для обробки радіосигналів

Фаттахов І. Ф., студент

КПІ ім. Ігоря Сікорського, м. Київ, Україна

Проведений порівняльний аналіз методів обробки радіосигналів на основі нейронних мереж.

Ключові слова: нейронна мережа, розпізнавання

Проведенный сравнительный анализ методов обработки радиосигналов на основе нейронных сетей

Ключевые слова: нейронная сеть, распознавания

A comparative analysis of radio signal processing methods based on neural networks

Keywords: neural network, recognition .

Download this file (RTPSAS_2019_s1_t05.pdf)Тези[Фаттахов І. Ф.]104 Kb