Застосування комбінаторних методів генерації ключів для шифрування інформації

Казбан М. О., магістр; Дем’яненко П. О., к.т.н., доцент

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут iмені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Проведено розробку алгоритму для шифрування та дешифрування тестових повідомлень. Створена аналітична модель алгоритму шифрування. Проаналізовано процес виконання шифрування та дешифрування. Визначена схема роботи алгоритму.

Ключові слова: криптографічні методи захисту, алгоритми шифрування та дешифрування , кодування символів.

Проведена разработка алгоритма для шифрования и дешифрования тестовых сообщений. Создана аналитическая модель алгоритма шифрования. Проанализировано процесс выполнения шифрования и дешифрования. Определена схема работы алгоритма.

Ключевые слова: криптографические методы защиты, алгоритмы шифрования и дешифрования, кодирования символов.

Handpainted develop an algorithm to encrypt or decrypt test messages. Created an analytical model of the encryption algorithm. Handpainted perform encryption and decryption. A scheme of the algorithm.

Keywords: cryptographic security techniques, encryption and decryption, character encoding.

Download this file (RTPSAS_2017_s8_t01.pdf)Казбан М. О., Дем’яненко П. О.[Тези]571 Kb