Технологія отримання розвинутої поверхні у вакуумному реакційному середовищі

Сидоренко С. Б., Бевза О. М., Сидоренко Я. С.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут iмені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Представлено методи формування розвинутих поверхні в реакційному середовищі за допомогою термоіонного осадження та магнетронного розпилення, обговорено результати досліджень цих поверхонь на базі конденсату Al-O.

Ключові слова: розвинута поверхня, термоіонне осадження, магнетронне розпилення, реакційний газ.

Представлено методи формирования развитой поверхности в реакционной среде с помощью термоионного осаждения и магнетронного распыления, обсуждено результаты исследований этих поверхностей на база конденсату Al-O.

Ключевые слова: развитая поверхность, термоионное осаждение, магнетронное распыление, реакционный газ.

The methods for producing of developed surfaces in the reaction environment are presented. The developed surfaces are produced by using a thermionic deposition and magnetron sputtering. The results of these surfaces research are discussed.

Keywords: developed surface, thermionic deposition, magnetron sputtering, reactionary gas.