Класифікація сигналів ЕЕГ з використанням методу спільних просторових моделей для застосування у системі нейро-комп’ютерного інтерфейсу

Кицун П. Г., аспірант

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

В роботі запропоновано алгоритм класифікації сигналів ЕЕГ з застосуванням методу спільних просторових моделей для ідентифікації двох класів мозкової активності — уявних рухів лівою та правою рукою. Алгоритм був апробований на записах ЕЕГ та показав свою ефективність.

Ключові слова: ЕЕГ, класифікація ЕЕГ, нейро-комп’ютерний інтерфейс.

В работе предложен алгоритм классификации сигналов ЭЭГ с использованием метода общих пространственных моделей для идентификации двух классов мозговой активности — воображаемых движений левой и правой рукой. Алгоритм был апробирован на реальных записях ЭЭГ и показал свою эффективность.

Ключевые слова: ЭЭГ, классификация, нейро-компьютерный интерфейс.

The algorithm of EEG signal classification using Common Spatial Patterns is proposed. The method was tested on real EEG records and has shown its efficacy.

Keywords: EEG, classification, CSP, BCI.

Download this file (RTPSAS_2017_s6_t03.pdf)Кицун П. Г.[Тези]451 Kb