Універсальний багатофункціональний XYZ-позиціонер для біомедичних досліджень

Богомолов М. Ф., к.т.н., доцент; Кустовський О. Є., студент

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Представлено розробку XYZ-позиціонера, що є складовою комплексу «Позиціонер-маніпулятор». Проведено огляд матеріалів та обґрунтовано їх вибір. Описано розробку приладу в середовищі 3D моделювання Solid Works 2013.

Ключові слова: XYZ-позиціонер, пластмаси, Solid Works.

Представлена разработка XYZ-позиционера, что является составляющей комплекса «Позиционер-манипулятор». Проведен обзор материалов и обоснован их выбор. Описана разработка прибора в среде 3D моделирования Solid Works 2013.

Ключевые слова: XYZ-позиционер, пластмассы, Solid Works.

The part of the complex «position-ner crane» XYZ-positioner is submitted. The review of materials is conducted and their choice is justified. Dis-processing device in 3D modeling environment Solid Works 2013 is described.

Keywords: XYZ-positioner, plastic, Solid Works.