Прилад для регулювання фізіологічних процесів за рахунок зміни освітленості в приміщенні

Адаменко В. О., ст. викл.; Первак Є. О.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Розглянуто залежність фізіологічних процесів в організмі від зовнішнього освітлення. Запропоновано інтелектуальну систему регулювання освітленості в приміщенні для керування процесом пробудження. Розроблено структурну схему пристрою та визначено оптимальне джерело освітлення.

Ключові слова: будильник, керування освітленням, мелатонін.

Рассмотрена зависимость физиологических процессов в организме от внешнего освещения. Предложено интеллектуальную систему регулирования освещенности в помещении для управления процессом пробуждения. Разработана структурная схема устройства и оптимальный источник освещения.

Ключевые слова: будильник, управление освещением, мелатонин.

The dependence of physiological processes in the organism from the outside lighting is considered. An intelligent regulation of illumination in the room to control the process of awakening is suggested. The structural scheme of the device is designed. The optimal light source is defined.

Keywords: alarm clock, lighting control, melatonin.

Download this file (RTPSAS_2017_s6_t08.pdf)Адаменко В. О., Первак Є. О.[Тези]526 Kb