Дослідження ефективності передачі  QAM сигналів у супутниковому каналі  з нелінійними спотвореннями

Цезарук М. Ф., студент; Калюжний А. Я., д. ф.-м. н., професор.

КПІ ім. Ігоря Сікорського, м. Київ, Україна

У статті досліджена модель системи передачі QAM сигналів з використанням методу передспотворення, а також вплив неузгодженості параметрів передавача та блоку передспостворення.

Ключові слова: QAM, нелінійність, передспотворення.

В статье исследована модель системы передачи QAM сигналов с использованием метода предискажения, а также влияние рассогласования параметров передатчика и блока передспостворення.

Ключевые слова: QAM, нелинейность, предискажения.

In article the model of a transmission system of QAM of signals with use of a method of predistortion, and also influence of a mismatch of parameters of the transmitter and unit передспостворення is probed.

Keywords: QAM, nonlinearity, predistortions.

Download this file (RTPSAS_2017_s5_t14.pdf)Цезарук М. Ф., Калюжний А. Я.[Тези]446 Kb