Синхронний детектор для радіометра мм-діапазону

Перегудов С. М., к.т.н., доц.; Яненко О. П., д.т.н., проф.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Розглянуто синхронний детектор з оптронною розв’язкою, застосування якого дозволяє зменшити власні шуми радіометричної системи і покращити її характеристики. Надані рекомендації щодо використання запропонованого пристрою.

Ключові слова: радіометр, синхронний детектор, оптронна розв’язка.

Рассмотрен синхронный детектор с оптронной развязкой, использование которого позволяет уменьшить собственные шумы радиометрической системы и улучшить ее характеристики. Даны рекомендации по применению предложенного устройства.

Ключевые слова: радиометр, синхронный детектор, оптронная развязка.

A synchronous demodulator with the optron isolation is considered. Its using allows to decrease the own noises of the radiometer and improve its performances. Guidelines on application of the demodulator are given.

Keywords: radiometer, synchronous demodulator, optron isolation

Download this file (RTPSAS_2017_s3_t11.pdf)Перегудов С. М., Яненко О. П.[Тези]463 Kb