Виготовлення електромагнітнокристалічних пристроїв електроіскровим методом

Попсуй В. І., ст. викладач

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Проаналізовано можливість виготовлення лінійних елементів топології електромагнітнокрісталічних пристроїв електроіскровим методом. Запропоновано розмірна обробка електроіскровим методом з ультразвуковим п’єзоперетворювачем. Наведені результати розмірної обробки на малогабаритному електроіскровому верстаті з ультразвуковим п’єзоперетворювачем.

Ключові слова: RO3010, електроіскрова обробка, точна обробка, ультразвук.

Проанализирована возможность изготовления линейных элементов топологии электромагнитнокристаллических устройств электроискровым методом. Предложена размерная обработка электроискровым методом с ультразвуковым преобразователем. Приведены результаты размерной обработки на малогабаритном электроискровом станке с ультразвуковым преобразователем.

Ключевые слова: RO3010, электроискровая обработка, точная обработка, ультразвук.

The reason of manufacturing of the linear topology elements for electromagnetic crystals devices is analyzed. The electric-dimensional processing method with an ultrasonic transducer is proposed. The results of the sizing on small-sized electric spark machine with an ultrasonic transducer are shown.

Keywords: RO3010, electric-spark machining, precision machine, ultrasound.

Download this file (RTPSAS_2017_s2_t10.pdf)Попсуй В. І.[Тези]537 Kb