Оптимізація показників надійності структурно-конструктивних модулів першого та другого рівня

Нікітчук А. В., асистент; Уваров Б. М., д.т.н. професор

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Розглянуто проблему досягнення максимальної надійності елементів електронної структури (ЕЕС) чарунок і всього радіоелектронного блоку при дії теплових дестабілізуючих факторів. Розроблені та описані програмні модулі для оптимального розміщення чарунок в блоці і ЕЕС в чарунках.

Ключові слова: радіоелектронний блок, чарунка, елементи електронної структури, температура, програмне забезпечення, показники надійності.

Рассмотрена проблема достижения максимальной надежности элементов электронной структуры (ЭЭС) ячеек и всего радиоэлектронного блока при действии тепловых дестабилизирующих факторов. Разработаны и описаны программные модули для оптимального размещения ячеек в блоке и ЭЭС.

Ключевые слова: радиоэлектронный блок, ячейка, элементы электронной структуры, температура, программное обеспечение, показатели надежности.

Considered the problem maximize the reliability of electronic structure elements (ESE) of unit cells and the entire electronic unit under the action of thermal destabilizing factors. Developed and described software modules for optimal placement of cells in the block and ESE in the unit cells to ensure getting minimum temperatures and maximum reliability.

Keywords: electronics, the unit cell, micro assemblies, electronic structure elements, thermal model, soft-ware, reliability.

Download this file (RTPSAS_2017_s2_t09.pdf)Нікітчук А. В., Уваров Б. М.,[Тези]601 Kb