Візуалізація технологічного процесу виготовлення друкованої плати

Кондратенко С. Ю., Адаменко В. О., ст. викл.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Обґрунтовано переваги використання методів візуалізації в навчальному процесі. Проведено аналіз програм для візуалізації. Наведено основні кроки щодо візуалізації технологічних процесів. Створено відеоролик технології виготовлення двосторонньої друкованої плати.

Ключові слова: Методи візуалізації, технологічний процес, Cinema 4D.

Обосновано преимущество использования методов визуализации в учебном процессе. Проведен анализ программ для визуализации. Приведены основные шаги по визуализации технологических процессов. Создан видеоролик технологии изготовления двусторонней печатной платы.

Ключевые слова: Методы визуализации, технологический процесс, Cinema 4D.

The advantages the use of imaging techniques in the classroom are substantiated. The analysis software for visualization are conducted. The basic steps for imaging techniques processes are shown. Video technology of printed circuit board manufacturing bilateral is created.

Keywords: Imaging methods, technological process, Cinema 4D.