Живлення радіоелектронної апаратури за допомогою відновлювальних джерел енергії

Верза Б. С

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Представлені особливості побудови блоків живлення для перетворення енергії сонячних батарей. Розглянуто особливості застосування PWM i MPPT контролерів, їх особливості та переваги.

Ключові слова: Блок живлення, контролер заряду, PWM, MPPT.

Представлены особенности построения блоков питания для преобразования энергии солнечных батарей. Рассмотрены особенности применения PWM i MPPT контроллеров, их особенности и преимущества.

Ключевые слова: блок питания, контроллер заряда, PWM, MPPT.

Presented features of power supplies to convert the energy of solar panel. The features use PWM and MPPT controllers, their features and benefits.

Keywords: power supply, battery controller, PWM, MPPT.

Download this file (RTPSAS_2017_s2_t03.pdf)Верза Б. С[Тези]608 Kb