Ідентифікатор міток панорамного радіовимірювального приладу

Кононов С. П., к.т.н., доцент

Вінницький національний технічний університет, м. Вінниця, Україна

Запропоновано поліпшена структура одноканального ідентифікатора міток, що дозволяє підвищити точність панорамних вимірювань частотних характеристик пристроїв і ліній зв'язку. Ідентифікатор складається з блоку перебудови, обчислювального блоку, вимірювального генератора, змішувача, формувача, фільтра нижніх частот, перемикача, першого, другого і третього опорних генераторів.

Ключові слова: панорамний прилад, вимірювальний генератор, ЗІГ-резонатор, змішувач, опорний генератор, частотний синтезатор, координатна мітка, вимірювальна мітка.

Предложена улучшенная структура одноканального идентификатора меток, что позволяет повысить точность панорамных измерений частотних характеристик устройств и линий связи. Идентификатор состоит из блока перестройки, вычислительного блока, измерительного генератора, смесителя, формирователя, фильтра нижних частот, переключателя, первого, второго и третьего опорных генераторов.

Ключевые слова: панорамный прибор, измерительный генератор, ЖИГ-резонатор, смеситель, опорный генератор, частотный синтезатор, координатная метка, измерительная метка.

The improved structure of the one-channel marks identifier is proposed, which makes it possible to improve the accuracy of panoramic measurements of the frequency characteristics of devices and communication lines. The identifier consists of a tuner, a calculating unit, a measuring oscillator, a mixer, a formator, a low pass filter, a switch, first, second and third reference oscillators.

Keywords: panoramic device, measuring generator, YIG resonator, mixer, reference oscillator, frequency synthesizer, coordinate mark, measuring mark.

Download this file (RTPSAS_2018_s3_t09.pdf)Кононов С. П.[Тези]393 Kb