Статистичний метод визначення метрологічних характеристик радіометричних систем

Перегудов С. М., к.т.н., доц.; Снісар А. В., магістрант

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, Україна

Розглянуто метод оцінки чутливості радіометра та лінійності його передаточної характеристики за допомогою статистичної обробки результатів вимірювань.

Ключові слова: радіометр, поріг чутливості, обробка сигналів

Рассмотрен метод оценки чувствительности радиометра и линейности его передаточной характеристики с помощью статистической обработки результатов измерений.

Ключевые слова: радиометр, порог чувствительности, обработка сигналов.

Тhе statistical processing method of radiometric measurements is considered. It can be estimated the sensitivity and the transfer characteristic linearity of a radiometer using it.

Keywords: radiometer, sensitivity, signal processing.

Download this file (RTPSAS_2018_s3_t10.pdf)Перегудов С. М., Снісар А. В.[Тези]543 Kb