Порівняльний аналіз методів контролю парамерів лінії електроживлення

Ковбич Антон Олександрович; Ляшок Аліна Вікторівна, к.т.н.

Національний технічний університет України
«Київський політехнічний інститут», м. Київ, Україна

Розглянуто та проаналізовано найбільш популярні методи зняття значення напру-ги та струму у високовольтних мережах електропередачі та передача цього значення у мікроконтролер. Висвітлено переваги давачів, побудованих на ефекті Холла, що підтверджує доцільність подальшого його використання.

Ключові слова:: напруга, струм, ефект Холла, трансформатор, давач.

Аннотация http://www.preventforsch..html

Рассмотрены и проанализированы наиболее популярные методы снятия значения напряжения и силы тока в высоковольтных сетях электропередачи для дальнейшей пе-редачи этого значения на микроконтроллер. Освещены преимущества датчиков, по-строенных на эффекте Холла, что подтверждает целесообразность использования таких датчиков для снятия силы тока.

Ключевые слова: напряжение, ток, эффект Холла, трансформатор, датчик.

In this text was considered and analyzed the most popular methods of getting the voltage and current in high-voltage power networks for transmission this values to the microcontroller. Also covered the benefits of sensors, built on the Hall effect, which confirms the feasibility of using this type of current sensor.

Keywords: voltage, current, Hall Effect, a transformer sensor.

Download this file (RTPSAS_2016_s3_t10.pdf)Ковбич А.О., Ляшок А.В. [Тези]398 Kb